PILNE NIE JESTEŚMY ANI ONETEM, ANI WP. OTO DLACZEGO

PILNE: Rząd zmienia zdanie w sprawie imigrantów. PZU przyjmie uchodźców z Kancelarii Prezydenta

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Presja ma sens. Kombinacja dyplomatycznej soft power Unii Europejskiej i organizacji ochrony praw człowieka dokonały nie możliwego. Polska dołączyła do krajów otwartych na uchodźców.

– Przewrót kopernikański w sprawie imigrantów. Polski rząd zgodził się, aby PZU przyjęło uchodźców z Kancelarii Prezydenta – poinformował brukselski dziennik "Le Soir" powołując się na źródła w otoczeniu Beaty Szydło.

Jak twierdzą Belgowie, do tej pory nieustępliwa pani premier złagodziła swoje stanowisko po tym, jak dotarły do niej oburzające informacje o sytuacji migrantów, a szczególnie poruszył ją los niejakiej Małgorzaty Sadurskiej.

– Obarczona stanowiskiem ministerialnym cały czas znajdowała się pod ostrzałem obowiązków bez szans na uniknięcie odpowiedzialności – opowiada jeden z członków gabinetu politycznego Beaty Szydło. – Tymczasem tuż obok w królestwie zarządów i rad nadzorczych spółek skarbu państwa życie płynie bez lęku o jutro. Dlatego pani premier kazała nam działać. Bo cokolwiek uczyniliście jednemu z moich braci... – kończy doradca "dobrej zmiany".

Jak dowiaduje się ASZdziennik, doświadczona przez los pani Małgorzata wkrótce pojawi się w zarządzie PZU, gdzie spróbuje zacząć swoje życie na nowo z dala od zagrożenia szwadronami Trybunału Stanu.

Z naszych informacji wynika, że za przykładem PZU otwierają się serca w całym kraju.

Wrota do dobrobytu i lepszego jutra uchylają się między innymi w Orlenie, Lotosie i specjalnie przystosowanym do tego pięknego dzieła bankowi Pekao.

Według wstępnych szacunków do końca roku schronienie znajdzie tam 7 tysięcy uchodźców z handlu akwariami, budek z kebabem i aptek w Łomiankach.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...