PILNE PRAWDZIWE PYTANIA Z REFERENDUM ANDRZEJA DUDY. 8 PEWNIAKÓW, KTÓRE POKAZUJĄ O CO MU CHODZI.

Dramat aspirującego intelektualisty. Chciał zhejtować KSW, poległ w 16 sekundzie

123rf.com
Porażką apsirującego intelektualisty zakończyła się brawurowa próba zhejtowania gali KSW na Facebooku. Już w 16 sekundzie nierównej walki z użyciem komentarzy z pantałyku ciężko i boleśnie zbity został 25-letni Konstanty M., absolwent kulturoznawstwa z Warszawy – dowiaduje się ASZdziennik.

– Nie wiem, jak to się stało. Wydawało się, że jestem dobrze przygotowany – mówił Konstanty tuż po walce. – Fizycznie nie mam sobie nic do zarzucenia, może nie doczytałem najnowszego zbioru felietonów Masłowskiej, ale za to ostatni tydzień kondycyjnie przygotowywałem się z tegorocznych nominowanych do Nike.

Choć gala KSW oficjalnie zakończyła się w sobotę w nocy, najważniejsza walka gali rozegrała się w zacisznym mieszkaniu na warszawskim Mokotowie.

Z lewego narożnika kanapy przy dźwiękach wymagającego nu-jazzu Konstanty dobrze zaczął pierwszym zdaniem, wyprowadzając obiecujący cios w słabe punkty MMA, w tym prosto w wątłe zakorzenienie sportu walki w tradycjach literackich.

– Napisałem, że KSW jest niczym w porównaniu z bójkami barowymi Ernesta Hemingwaya. Czułem, że jestem w gazie – opowiada ASZdziennikowi. – Miotałem parabolami i wyprowadzałem mocne kontry metonimią na prawo i lewo, ale na przeciwniku nie robiło to żadnego wrażenia.

Jak ustalił ASZdziennik, w ostatniej sekundzie starcia Konstanty desperacko podwinął rękawy swetra i groźnie odstawił na bok kubek earl greya. Niestety, na tym etapie walka była przegrana. Pod gradem statystyk z historii MMA, profesjonalnego żargonu i zasad rządzących walką w oktagonie kompletnie oszołomiony kulturoznawca uległ i z opuszczonym wzrokiem zamknął pokrywę MacBooka.


Poobijany emocjonalnie Konstanty nie poddaje się jednak i zapowiada, że jego czas jeszcze nadejdzie.

– Odpocznę, trochę poczytam i wrócę do sekcji komentarzy mocniejszy – zapowiada w rozmowie z ASZdziennikiem, przykładając do ran lodowato zimne teksty ballad Nicka Cave'a.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autorzy: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor, Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...