PILNE PRAWDZIWE PYTANIA Z REFERENDUM ANDRZEJA DUDY. 8 PEWNIAKÓW, KTÓRE POKAZUJĄ O CO MU CHODZI.

Konsternacja w Watykanie. W rozmowie z papieżem Donald Trump zaprosił Boga na rewizytę w USA

Fot. YouTube / kanał: CHANNEL90seconds newscom
Donald Trump obiecując, że uczyni Amerykę wielką, ani trochę nie przesadzał. Przekonał się o tym właśnie następca Świętego Piotra.

– Donald Trump podczas audiencji u papieża Franciszka oficjalnie zaprosił Boga na wizytę w USA. W jego opinii szczyt Stany Zjednoczone-Bóg miałby się obyć jeszcze w tym roku – informuje "l'Osservatore Romano".

Nic nie zapowiadało tak rewolucyjnych następstw tego spotkania. Jak twierdzą amerykańskie media, Trump jechał do Watykanu z duszą na ramieniu: obawiał się krytyki za swój stosunek do kobiet, migrantów i zaczesek z tyłu głowy na czoło. Tymczasem Franciszek powstrzymał się od ocen, mówiąc, że "tylko Bogu wolno to osądzać".

Co wyraźnie zachęciło wdzięcznego Trumpa.

– Właśnie, Bóg – zaczął –tyle już o nim słyszałem, a nigdy jeszcze go nie widziałem. Myślę, że to będzie fantastyczne spotkanie – mówił Trump nieco zaskoczonemu Franciszkowi.

– Powinniście kiedyś przyjechać do mnie do Mar-a-Lago na Florydzie. Ojciec może nawet przyjechać z Synem. Pobawią się z Barronem, a my wtedy przy golfie pogadamy o męskich sprawach – zachęcał Trump.

Jak donoszą włoskie media, propozycja Trumpa wywołała niemałe zamieszanie w Watykanie. Tymczasem Bóg... nie mówi nie.

Watykańskie źródła mówią, że Stwórca był trochę ostatnio sfrustrowany, że wszystkie wizyty opędzają papieże, a jego nikt nigdzie nie zaprasza.

Więc pewnie przyjedzie.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia są najpewniej zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...