PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

PILNE: Skandal na Targach Książki w czasie wizyty Andrzeja Dudy. Ktoś podpisał wszystkie książki

Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
To miało być święto książki na Stadionie Narodowym dla ponad 1000 autorów i kilkudziesięciu tysięcy ich fanów. Ktoś jednak postanowił to wszystko zniszczyć.

– Pierwszy dzień Targów Książki zaczął się nie lada skandalem. W czasie wizyty Andrzeja Dudy odkryto, że ktoś podpisał wszystkie wystawione na Stadionie Narodowym książki – dowiaduje się ASZdziennik.

– Zostawiłem kawał serca podczas pracy nad tą książką. Mam nadzieję, że pani to doceni, Andrzej – napisał ktoś na karcie tytułowej tysiące egzemplarzy "Skuchy" Jacka Hugo-Badera.

– Król to ja czy nie ja?:) Miłego rozwiązywania zagadki, A. – czeka na początku "Króla" Szczepana Twardocha.

– Łódź, moje miasto :heart:. Drogiej Lidii, A.D. – to z kolei autograf na "Lampionach" Katarzyny Bondy.

Niestety, odkrycie tego bezprzykładnego aktu wandalizmu zbiegło się z wizytą prezydenta Andrzeja Dudy wraz z małżonką, który miał podpisywać egzemplarze konstytucji. Do czego nie doszło - w wyniku powstałego chaosu, prezydent musiał opuści targi przed czasem. Szczęśliwie, udało mu się jednak coś uszczknąć z całej imprezy.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, zanim rozpętało się piekło, Andrzejowi Dudzie udało "urwać się" ochronie i przez kilkadziesiąt minut pobuszować między stoiskami.

Tymczasem służby nie mają dobrego śladu po wandalu. Lub wandalach. Na książkach podpisane są bowiem trzy osoby: Andrzej, Adrian i Ambroży.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.

Autor pomysłu: Rafal Lisowski.
Trwa ładowanie komentarzy...