Przeczytałem komentarze pod tekstem Zuzanny Bartoszek... [ASZdziennik Editon]

123rf.com
Od kilkudziesięciu godzin internet płonie w dyskusji o tekstach millenialsów w "Gazecie Wyborczej". Wypowiedzieli się już prawie wszyscy, ale w tym wszystkim brakowało jednego: konkluzji. Oto ona.

Przeczytałem komentarze pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek. Zapoznałem się z komentarzami na Facebooku do komentarzy pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Uważnie przeczytałem komentarz Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Rzuciłem okiem na komentarz Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Dałem lajka pod komentarzem Jakuba Mihilewicza do komentarza Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Przebrnąłem przez komentarz Dominiki Kownackiej do komentarza Jakuba Mihilewicza do komentarza Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Mam za sobą lekturę komentarza Macieja Walczaka do komentarza Dominiki Kownackiej do komentarza Jakuba Mihilewicza do komentarza Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Z uwagą przeczytałem komentarz Tomka Miszczyka do komentarza Macieja Walczaka do komentarza Dominiki Kownackiej do komentarza Jakuba Mihilewicza do komentarza Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Skomentowałem komentarz Tomka Miszczyka do komentarza Macieja Walczaka do komentarza Dominiki Kownackiej do komentarza Jakuba Mihilewicza do komentarza Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.


Odpowiedziałem na komentarz Macieja Walczaka do komentarza Dominiki Kownackiej do komentarza Jakuba Mihilewicza do komentarza Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Odniosłem się do komentarza Dominiki Kownackiej do komentarza Jakuba Mihilewicza do komentarza Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek. Udzieliłem odpowiedzi na komentarz Jakuba Mihilewicza do komentarza Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Udostępniłem komentarz Łukasza Najdera o komentarzu Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek. Trafiłem w punkt odpowiadając na komentarz Tamary Poli Sawko do komentarzy na Facebooku o komentarzach pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Zrobiłem internautom dzień zostawiając komentarz pod komentarzem na Facebooku do komentarzy pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

Wygrałem życie punktując komentarze pod tekstem o weekendzie Zuzanny Bartoszek.

W jednym komentarzu zaorałem tekst Zuzanny Bartoszek.

Nie przeczytałem tekstu Zuzanny Bartoszek.


Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...