PILNE PRAWDZIWE PYTANIA Z REFERENDUM ANDRZEJA DUDY. 8 PEWNIAKÓW, KTÓRE POKAZUJĄ O CO MU CHODZI.

Sukces Beaty Szydło na Forum Pasa i Szlaku. Turcja i Chiny kupią polską technologię walki z opozycją

Fot. Twitter.com/PremierRP
Dyplomacja to gra interesów. Dzięki Beacie Szydło to gra bardzo lukratywnych interesów.

– Turcja i Chiny podpisały podczas pekińskiego Forum Pasa i Szlaku wieloletnie kontrakty z Polską na zakup technologii walki z opozycją – podała chińska agencja Xinhua po wizycie Beaty Szydło w Państwie Środka.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, zagraniczni partnerzy byli tak zachwyceni prezentacją polskiej pani premier, że mówi się o dziesięcioletnim partnerstwie do 2027 roku.

– Nasi partnerzy przyzwyczajeni byli do bardziej bezpośrednich działań, ale w ramach demokratyzacji swoich ustrojów zainteresowali się bardziej wyrafinowaną ofertą z Polski – mówi nam uczestnik polskiej delegacji. – Trzeba było widzieć minę prezydenta Erdogana, gdy dowiedział się, że po próbie puczu nie trzeba wsadzać kilkudziesięciu tysięcy osób do więzienia. Wystarczy na czele Wiadomości postawić Marzenę Paczuską.

Podpisane w Pekinie kontrakty obejmują przede wszystkim know how dotyczący łamania konstytucji, zalet nocnej polityki czy warsztatów z odpowiadania na każde pytania społeczności międzynarodowej nawiązaniami do programu 500+. W Chinach mówiło się też o offsecie: Polska zobowiązała się wybudować w krajach kontrahentów kilka fasadowych trybunałów.

Co ważne, Polska nie sprzeda całej swojej technologii, część instrumentów zachowując na wyłączność.

Dlatego mimo licznych zapytań, strona polska nie ujawniła partnerom skąd bierze się Julie Przyłębskie.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...