PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Dziwne ostrzeżenie przed "Zemstą Salazara". "Salazar to nie państwo, nie wysyłajcie tam dyplomatów"

Fot. mat. prasowe
"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" to najgorętsza premiera tej wiosny. Jak się jednak okazuje, polscy widzowie być może zobaczą wersję rozszerzoną o zagadkowy komunikat.

– Salazar to nie państwo. Prosimy nie nawiązywać z nim stosunków dyplomatycznych – głosi komunikat, który jak dowiaduje się ASZdziennik, może poprzedzić seanse najnowszych "Piratów z Karaibów" w naszym kraju.

Jak wynika z naszych informacji, ma to zapobiec wplątaniu obrazu w potencjalną ofensywę dyplomatyczną krajów trzecich.

– Salazar to nazwisko opętanego kapitana floty hiszpańskiej, który wraz ze swoją nieumarłą załogą wyrusza w pościg za Jackiem Sparrowem. Dla pewności dodajmy, że ten ostatni też nie jest podmiotem prawa międzynarodowego, nie jest więc w stanie poprzeć starań o członkostwo w G20 – czytamy w ekspertyzie, która krąży wśród fanów w internecie.

Jest to o tyle zagadkowe, że jak czytamy w oficjalnym opisie, fabuła "Zemsty Salazara" to pełna zwrotów akcji piracka przygoda związana z zemstą i Trójzębem Posejdona dającym władzę nad morzami.

Premiera filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" przewidziana jest na 26 maja.

Naprawdę.
To jest ASZdziennik dla filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Wszelkie wydarzenia i cytaty poza filmem zostały zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...