PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

PILNE: Elżbieta II i książę Filip zignorowali nagłówki z polskich portali i nadal żyją

Fot. 123rf.com
Napięcie na linii Pudelek/Plotek-Pałac Buckingham sięgnęło zenitu. Tak źle nie było od czasu tekstu "Kate Middleton DRUGI RAZ w tej samej stylizacji za 26 tysięcy! (ZDJĘCIA)".

- Królowa Elżbieta II i Książę Edynburga Filip ostentacyjnie zignorowali nagłówki polskich portali i nadal żyją - donoszą agencje na całym świecie.

Afront spotkał między innymi dawny czołowy serwis plotkarski, który od rana pozycjonował swój adres http://www.pudelek.pl/tag/książę+Filip+nie+żyje/ na czołowych miejscach w Google'u.

Wśród zignorowanych znalazł się też nr 3/4 polskiego internetu, który walczył do końca nagłówkiem "The Sun: Książę Filip nie żyje. Pałac dementuje. I podaje ważny komunikat". Królowa i Książę Małżonek nic sobie jednak z tego nie zrobili, przez co 20 minut pracy dyżurnego redaktora poszło na marne.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, Pałac Buckingham chciał jakoś wynagrodzić polskim portalom całą niezręczność, obiecując większą aktywność na interesującym je polu w przyszłości. Strona polska uniosła się jednak honorem.

I nie zmieniła nagłówków.

To jest ASZdziennik, ale to prawda.(r)
Trwa ładowanie komentarzy...