PILNE NIE JESTEŚMY ANI ONETEM, ANI WP. OTO DLACZEGO

Dramat młodego ojca. Odwiózł córkę na egzamin gimnazjalny, dotarło do niego że nie jest już młody

123rf.com
Smutna prawda zapukała nad ranem do drzwi Marka P., młodego ojca z Warszawy. Gdy odwoził swoją 16-letnią córkę na egzamin gimnazjalny nagle dotarło do niego, że choć jest ojcem, to już wcale nie takim młodym – dowiaduje się ASZdziennik.

– Po prostu zapytałem Majeczkę, czy na tym egzaminie matematyczno-przyrodniczym, to pani każe im liczyć zwierzątka, i czy potrzebna jej będzie plastelina albo brystol czy bibuły - mówi załamany 48-latek z Żoliborza. – Gdy zaczęła mi opowiadać o rachunku prawdopodobieństwa, pierwiastkach i sześciokątach foremnych, włączyłem awaryjne i zjechałem na pobocze.

– Nie wiedziałem nawet, że zna takie słowa – przyznaje zaskoczony były młody ojciec.

Mężczyzna do dziś uważał się za czaderskiego młodego tatę, o czym miał świadczyć m.in. t-shirt z nadrukiem "Tata wymiata", który zaledwie tydzień temu dumnie prezentował przed zażenowanymi koleżankami swojej córeczki.

Gdy rano uświadomił sobie, że Maja może ubiegać się już o prawo jazdy kategorii B1, Marek odesłał kucyka, którego dziewczynka miała dostać w nagrodę za dobre wyniki na egzaminach, usunął z Facebooka dodaną wczoraj fotografię córki opatrzoną komentarzem "Sama zdjęła książkę z półki i udaje, że czyta jak tata!", a z playlist, które specjalnie dla niej włączał w samochodzie, zniknęły młodzieżowe przeboje Oasis, Perfectu i Gabriela Fleszara.

– Sczekierałtujcie, to wcale nie jest klawe, elo – podkreśla Marek nieskazitelnym młodzieżowym slangiem, którego z trudem wyuczył się by udowodnić sobie, że ma z młodzieżą wspólny język i nadal wie o co kaman.

To jednak nie koniec trudnego dnia taty 16-latki. Jak ustalił ASZdziennik, jeszcze dziś rzeczywistość ponownie przypomni sobie o Marku.

Dopiero dziś wieczorem 48-latek poskłada wszystkie elementy układanki i uświadomi sobie, że Majeczka, dla której właśnie odruchowo zmienił kanał z TVN24 na TVP ABC, już za dwa lata będzie pełnoletnia.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...