Sukces prawicowych naukowców. Opracowali metodę antykoncepcji gwarantującą 100 proc. nieskuteczności

Fot .123rf.com
Święty Graal prawicowej nauki odnaleziony! Naukowcy z Polski nareszcie spełnili marzenia konserwatywnych polityków na całym świecie.

– Naukowcy Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej uzyskali środek antykoncepcyjny gwarantujący 100 proc. nieskuteczności – donosi "Gość Niedzielny".

Badacze pracujący pod kierunkiem prof. Bogdana Chazana od lat pracowali nad metodą, która połączy najlepsze antykoncepcyjne właściwości kalendarzyka małżeńskiego i publicystyki małżeństwa Terlikowskich.

– Przez lata politycy partii prorodzinnych prosili nas o metodę prostą, a jednocześnie dającą całkowitą pewność, żeby móc na niej zbudować program narodowego programu antykoncepcji – mówił nie kryjący ekscytacji prof. Chazan.

Zespól próbował ze wszystkimi znanymi sposobami: seksem po alkoholu, słuchaniem porad pań z poradni małżeńskich, oraz podejściem "chyba dziś możemy", ale zawsze czegoś brakowało. Aż nastąpił przełom.

– Przez lata kręciliśmy się w kółko szukając nie wiadomo czego. Aż ktoś dla rozrywki przeanalizował założenia naszej polityki zagranicznej – ujawnił profesor. – W ten sposób doszliśmy do tego, że trzeba zostawić myślenie i po prostu zdać się na ślepy los.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, zainteresowanie środkiem wyraziło już ministerstwo zdrowia, którego chce, żeby ślepy los jeszcze w tym roku zastąpił pigułki "dzień po".

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...