PiS wystąpiło o sądowy zakaz dla “Ucha Prezesa”. Chce pozostać jedynym serialem komediowym w kraju

Fot. Ucho Prezesa
Było miło, ale się skończyło. Serial Roberta Górskiego zaraz zniknie z anteny ustępując miejsca oryginałowi.

– Prawo i Sprawiedliwość wystąpiło do sądu o zakaz rozpowszechniania produkcji "Ucho Prezesa". Partia chce pozostać jedynym serialem komediowym w kraju – dowiaduje się ASZdziennik.

To pokłosie historii z Żagania, kiedy jeden z nauczycieli udostępnił na Facebooku jeden z odcinków produkcji. Mężczyzna zostanie oczywiście przykładnie ukarany, ale to tylko doraźna reakcja na dużo szerszy problem.

– Nie może być tak, że ktoś udostępnia nowe odcinki podróbki, zamiast publikować oryginały ze strony MON czy Kancelarii Prezydenta. Robert Górski bezczelnie korzysta z naszych pomysłów przedstawiając je jako swoje, jak ten z Adrianem – słyszymy w ministerstwie sprawiedliwości.

Jak dowiaduje się ASZdziennik sąd już otrzymał wniosek i zajmie się nim niezwłocznie, jak tylko otrzyma tekst wyroku.

Partia nie zamierza jednak osiadać na serialowych laurach. Sztandarowa produkcja "Dobra Zmiana" już wkrótce wzbogaci się o spinoffy.

Nieoficjalnie mówi się o osobnych serialach największych gwiazd partii. Antoni Macierewicz stworzy polskie "Homeland", a specjalnie dla Witolda Waszczykowskiego MSZ kupiło licencję na popularny format "An Idiot Abroad".

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia są jeszcze zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...