Dramat Matki Boskiej. Przewidziała II wojnę światową, nie przewidziała uchwały PiS z 2017 roku

Wikimedia Commons
Przewidziała niewyobrażalne zbrodnie XX wieku, wojny, oraz prześladowania Kościoła i Ojca Świętego. Nie przewidziała złożenia w polskim Sejmie projektu uchwały w sprawie uczczenia setnej rocznicy własnego objawienia.

To pierwsza tak poważna nieścisłość wśród proroctw we wszystkich tajemnicach fatimskich – wynika z przesłania Matki Boskiej, do którego dotarł ASZdziennik.– Wiedziałam, że noc oświetlona przez nieznane światło za pontyfikatu Piusa XI będzie zapowiedzią, że wkrótce Bóg srodze ukarze świat za jego zbrodnie, ale wydarzeń z marca 2017 w Polsce nie poprzedził żaden zwiastun – wyznaje Boża Rodzicielka.


– Choć pewnie gdybym nawet przewidziała inicjatywę Anny Sobeckiej, to pomyślałabym że coś musiało mi się przywidzieć – dodaje.

Jednocześnie Matka Boska uspokaja, że na koniec czasów jej Niepokalane Serce i tak zatriumfuje. Grupa ludzi z jednego z zakątków jej umiłowanego świata nie będzie miała z tym nic wspólnego, a w Fatimie objawiła się z myślą o wszystkich ludziach na Ziemi, a nie tylko o Polakach.

Podobnego zdania są także inni świadkowie losów świata.

– Moje królestwo nie jest częścią tego świata, więc proszę mnie ani mojej rodziny w to nie mieszać – mówi osoba z najbliższego otoczenia Matki Boskiej, zdecydowanie odcinając się od inicjatywy posłów Prawa i Sprawiedliwości.

To jest ASZdziennik. Cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...