PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Dramat Matki Boskiej. Przewidziała II wojnę światową, nie przewidziała uchwały PiS z 2017 roku

Wikimedia Commons
Przewidziała niewyobrażalne zbrodnie XX wieku, wojny, oraz prześladowania Kościoła i Ojca Świętego. Nie przewidziała złożenia w polskim Sejmie projektu uchwały w sprawie uczczenia setnej rocznicy własnego objawienia.

To pierwsza tak poważna nieścisłość wśród proroctw we wszystkich tajemnicach fatimskich – wynika z przesłania Matki Boskiej, do którego dotarł ASZdziennik.

– Wiedziałam, że noc oświetlona przez nieznane światło za pontyfikatu Piusa XI będzie zapowiedzią, że wkrótce Bóg srodze ukarze świat za jego zbrodnie, ale wydarzeń z marca 2017 w Polsce nie poprzedził żaden zwiastun – wyznaje Boża Rodzicielka.


– Choć pewnie gdybym nawet przewidziała inicjatywę Anny Sobeckiej, to pomyślałabym że coś musiało mi się przywidzieć – dodaje.

Jednocześnie Matka Boska uspokaja, że na koniec czasów jej Niepokalane Serce i tak zatriumfuje. Grupa ludzi z jednego z zakątków jej umiłowanego świata nie będzie miała z tym nic wspólnego, a w Fatimie objawiła się z myślą o wszystkich ludziach na Ziemi, a nie tylko o Polakach.

Podobnego zdania są także inni świadkowie losów świata.

– Moje królestwo nie jest częścią tego świata, więc proszę mnie ani mojej rodziny w to nie mieszać – mówi osoba z najbliższego otoczenia Matki Boskiej, zdecydowanie odcinając się od inicjatywy posłów Prawa i Sprawiedliwości.

To jest ASZdziennik. Cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...