PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Przełom w relacjach Polska-UE. Polska przestanie rozrabiać, jeśli Unia zacznie nam płacić za ochronę

Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta / 123.rf.com / ASZdziennik
W dyplomacji nie ma takiego kryzysu, którego nie da się rozwiązać pokojowo. Wystarczy odrobina dobrej woli. Którą właśnie zaprezentowała Polska.

– Polska z chęcią stanie się racjonalnym i konstruktywnym członkiem Unii Europejskiej i jako znak dobrej woli następny unijny szczyt będzie ochraniać za darmo – oznajmił Witold Waszczykowski na konferencji prasowej w towarzystwie młodego mężczyzny z kijem bejsbolowym.

– Czasy są niespokojne. Nieznani sprawcy tylko czekają, żeby zdemolować konsensus, barbarzyńcy przez podstawionych ludzi usiłują przejąć kontrolę nad Wspólnotą. Czy takiej Unii chcemy dla naszych dzieci? – pytał Waszczykowski, a jego młodszy partner co mocniejsze akcenty wybijał uderzając kijem o dłoń.

Według naszych informacji Polska zaproponowała zwyczajowe w branży 20 proc. obrotów 27 krajów UE, 50 proc. wpływów ze sprzedaży alkoholu oraz wyłączność na automaty wstawiane w kuluarach unijnych szczytów.

Pierwsze sygnały z Brukseli napawają optymizmem.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, polscy negocjatorzy właśnie wywieźli Jean-Claude'a Junckera i Donalda Tuska do lasu, żeby obgadać szczegóły.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia są jeszcze zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...