PILNE NIE JESTEŚMY ANI ONETEM, ANI WP. OTO DLACZEGO

Chwila dumy 29-latka z Polski. Nareszcie odkrył domowy sposób na to, żeby poczuć się jak Wolverine

Fot. mat. promocyjne / ASZdziennik
"Logan" to obok "Deadpoola" najlepszy film w uniwersum Marvela od lat. A dzięki przebłyskowi geniuszu fana z Polski, staje się też obrazem najbardziej poruszającym.

– Ułożenie trzech noży stołowych marki Gerlach między palcami zaciśniętej pięści pozwala doskonale wczuć się w psychikę Wolverine'a. Znacznie bardziej niż to samo ze słomkami – ogłosił na Facebooku wynik wieloletnich badań 29-latek z Warszawy.

Jak twierdzi w rozmowie z ASZdziennikiem po 40-minutowym wstępie o tym, dlaczego "Logan" to obecnie niekwestionowany król 9/10, dopiero te cosplay otwiera oczy na wyzwania, z jakimi musi się mierzyć słynny Rosomak.

– Na przykład taka odpowiedzialność. Dopiero z zestawem potencjalnie zabójczych ostrzy w dłoni człowiek zaczyna postrzegać siebie jako broń. A jeśli broń, to jak i kiedy jej używać? Przeciw komu? Ile mi wolno? – ekscytuje się.

Jest jeszcze i druga strona medalu. Bardziej bolesna.

– Dla Wolviego to codzienność, ale dopiero teraz uderzyło mnie niezrozumienie ze strony otoczenia. Trzeba było widzieć to ocenianie w oczach mojej partnerki, to odwracanie wzroku, gdy poszedłem do Żabki, to się spotyka na każdym kroku – opowiada.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, nasz rozmówca, w przeciwieństwie do swojego idola, po tym mocnym doświadczeniu zamierza zrezygnować ze swojego brzemienia.

Ma obdarzoną supermocami dziewczynkę do uratowania.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia oprócz włożenia sobie noży Gerlach w dłoń zostały zmyślone.(r)
Trwa ładowanie komentarzy...