PILNE NIE JESTEŚMY ANI ONETEM, ANI WP. OTO DLACZEGO

Dramat grupy mężczyzn. Zaorali feministki w komentarzach, nikt im nie powiedział, że są offline

Fot. 123rf.com
Dość dyktatury kobiet! – pod takim hasłem 8 marca protestowała Liga Obrony Tego Jak Było. Panowie zorganizowali w komentarzach na Facebooku kontrmanifestację wobec Międzynarodowego Strajku Kobiet, który manifestuje dziś w całej Polsce. Albo przynajmniej tak im się wydawało.

– Nauczyliśmy je pisać i czytać i to był nasz wielki błąd. Potem cywilizacja białego człowieka znalazła się na równi pochyłej – pisał poseł partii rządzącej z anonimowego konta. – Powinny grzecznie siedzieć w jaskini i gotować nam mamuta, a te wolą się panoszyć! – złościł się inny polityk, zanim musiał zamknąć laptopa, bo akurat weszła żona.

Lista zarzutów wobec kobiet nie miała końca.

– Zamiast cieszyć się, że mają lepiej niż w Arabii Saudyjskiej, wychodzą na ulice. I po co? O co im chodzi? – pytał urzędnik z Poznania. – Wózkowe, wszędzie wózkowe. Dlaczego matki łamią tradycję i nie siedzą w domu? - załamywał ręce 65-letni Zbigniew. – Żeby mężczyzna nie mógł wykorzystać nietrzeźwej? Przecież to cywilizacja śmierci! – wtórował 52-letni Rafał.

– Chcą równości płci, a feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść lodówkę na szóste piętro – zapowiada w rozmowie telefonicznej rzecznik Ligi. – A teraz przepraszam, dzwoni mama. Mówi, że w Warszawie od godziny nie ma internetu.

To jest ASZdziennik Anny Dryjańskiej na 8 marca. Wszelkie cytaty i wydarzenia są jeszcze zmyślone.
Trwa ładowanie komentarzy...