PILNE NIE JESTEŚMY ANI ONETEM, ANI WP. OTO DLACZEGO

Chamstwo w pociągu Łódź-Warszawa. Kobieta wyszła w najciekawszej chwili jej rozmowy przez telefon

Pixabay.com
Rozbudzona ciekawość, nerwowe oczekiwanie na rozwój akcji i... wielkie rozczarowanie pasażerów. Tak w skrócie można opisać dzisiejszą podróż pociągiem InterCity "Rzecki" relacji Łódź Kaliska – Warszawa Zachodnia. Kobieta, która w czasie głośnej rozmowy przez telefon wciągnęła współpasażerów w wir prywatnych problemów i osobistych rozgrywek miedzy swoimi koleżankami z pracy, opuściła przedział gdy tylko historia jej życia zaczęła być naprawdę interesująca – dowiaduje się ASZdziennik.

O sprawie poinformowali nas pasażerowie pociągu, którzy domagają się powrotu kobiety i jej iPhone'a do przedziału, a tym samym zakończenia rozpoczętych w czasie podróży wątków.

–Już mieliśmy dowiedzieć się z kim spotkała się Aneta z marketingu w czasie tych branżowych targów we Wrocławiu, kiedy ta kobieta bezczelnie zabrała swoją torebkę, wstała i wyszła z naszego przedziału – skarży się w rozmowie z ASZdziennikiem jedna ze współpasażerek.

– Nie przepadam za Anetą za to mówi o Paulinie z HR-u za jej plecami, dlatego mam nadzieję, że dostanie jeszcze w życiu jakąś nauczkę... – tłumaczy.

Zainteresowanie wśród pasażerów wywołały także mizerne efekty diety i regularnych treningów Bożenki, rozwydrzenie i absolutny brak dobrych manier 8-letniej córeczki Andrzeja, oraz dotkliwe skutki chwili zapomnienia podczas ostatnich zakupów wiosennego obuwia na Zalando.

Z bolesną stratą pasażerowie zaczęli już sobie radzić na różne sposoby.

– Właśnie kończę pierwszą część skromnego fan fiction, jeszcze przed Warszawą Centralną zamieszczę ją na fanpage'u. Ma już 5 obserwatorów – zapewnia 26-letni Jakub z przedziału. - W swojej wersji przyjąłem założenie, że Tomek i Alicja nie wzięli jednak tego kredytu na mieszkanie, zdecydowali się na wynajem, a wakacje spędzą w Ustce zamiast we Władysławowie.


Jakub wyraził ponadto zainteresowanie napisaniem spin-offu na temat byłego partnera siostry Anety z marketingu, który wydał mu się postacią ciekawą, a niezbyt dostatecznie wyeksploatowaną.

Pobudzona kreatywność to jednak nie jedyny skutek pobytu mało tajemniczej kobiety w przedziale.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, na sprawę zareagowało już PKP Intercity. Przewoźnik ma zapewnić dodatkowe składy na trasie Warszawa – Łódź.

Wszystkie bilety na dzisiejsze pociągi powrotne zostały bowiem wyprzedane: wieść się rozniosła i każdy chce wiedzieć, jak to wszystko się skończyło.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...