PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Hit czy kit? Znamy stylizacje znanych Polaków na oscarową galę

Pixabay
I znów jako Polacy mamy powody do dumy. Nasi rodacy w czasie tej wyjątkowej dla miłośników kina i show businessu nocy mają zaprezentować się doprawdy zjawiskowo – dowiaduje się ASZdziennik.

Joanna i Michał Szymkowscy, znani w Płocku trzydziestolatkowie, umyli już zęby, wyłączyli telewizor, i są gotowi do zaprezentowania swoich stylizacji na noc 89. ceremonii rozdania Oscarów, nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Joanna, znana i lubiana nauczycielka historii w Liceum Ogólnokształcącej im. Marii Dąbrowskiej, całkowicie zaskoczyła domowników bardzo młodzieżową stylizacją. Chwile przed tym, gdy na czerwony dywan Dolby Theatre w Los Angeles wejdą pierwsze gwiazdy, pojawiła się ziewając w swojej sypialni w dwuczęściowej, komfortowej piżamie z przykuwającym uwagę motywem uroczych, wielobarwnych sówek i puchaczy w zabawnych pozach kojarzących się ze słodkim snem.

Na wieczór, którego gospodarzem będzie znany prezenter telewizyjny Jimmy Kimmel, do nowoczesnej góry dobrała wygodne i ciepłe skarpety frotte. Czasami, kiedy budzi się w nocy, ma zmarznięte stopy - dowiaduje się ASZdziennik.

– Piżamkę dostałam od mamy pod choinkę w ostatnie święta, a skarpety kupiłam na Allegro - mówi nam w oscarową noc Joanna, nastawiając budzik na godzinę 06:45, bo rano chciałaby jeszcze przygotować drugie śniadanie do pracy.

Tego wieczoru od Joanny na krok nie odstępuje Michał, wieloletni partner kobiety, którego fani mogą pamiętać m.in. z działu sprzedaży jednego z lokalnych producentów armatury łazienkowej. Na noc uczty fanów kina na całym świecie przygotował kupiony na Open'erze w 2007 roku t-shirt grupy Sonic Youth, zaskakujący umiarkowanymi jak na dziesięć lat śladami znoszenia i niewielkimi przebarwieniami.

To znany światowym stylistom efekt, jaki daje wielokrotne pranie i wmawianie sobie, że ulubiona koszulka nadal prezentuje się nieźle.

– Zakładam już go tylko do snu – zdradza ASZdziennikowi sprzedawca w noc, gdy zdaniem bukmacherów, wszystko rozstrzygnie się między "La La Land" Damiena Chazelle'a a "Moonlight" w reżyserii Barry'ego Jenkinsa. – Dobranoc - dodaje.

Stylizacje małżeństwa Szymkowskich na rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej uzupełnia dopasowana kołdra z gładkiej mikrofibry, z puszystym i zapewniającym ciepło wypełnieniem.

ASZdziennik ustalił, że w ich mieszkaniu zgasły już światła, i tylko ostatnie na dziś sprawdzenie Facebooka dzieli Joannę i Michała od całkowitego i wyczekiwanego zmrużenia oczu.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...