PILNE NIEOCZEKIWANY EFEKT PREMIERY GALAXY S8. NA RYNKU POJAWIŁY SIĘ TYSIĄCE S7 UŻYWANYCH TYLKO DO KOŚCIOŁA.

Znowu to zrobił. Bartłomiej Misiewicz odbiera salut od kolejnego wojskowego

Taki wypadek miał raz miejsce i nigdy więcej się nie powtórzył - mówił Antoni Macierewicz w odpowiedzi na oddawanie przez żołnierzy honorów Bartłomiejowi Misiewiczowi. Jak jednak wynika z materiałów do których dotarł ASZdziennik, urlopowany rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej przyjął kolejny salut od żołnierza o prawdopodobnie wysokiej randze.

– Czołem panie ministrze! – gromko odpowiedział i zasalutował anonimowy mąż stanu w odpowiedzi na wypowiedziane przez Misiewicza słowa "Czołem żołnierze".

Ku zaskoczeniu przejętego wojskowego, po przyjęciu wyrazów należytej czci Misiewicz pozwolił sobie na chwilę luźnej rozmowy i żartów. Z ojcowską troska poklepany po plecach Naczelnik Państwa z przejęciem wysłuchał wojennej gawędy o bohaterskiej walce z dezinformacją i legendarnej szarży Misiewicza na białostocczyznę.– Kto nie był aptekarzem w Łomiankach za młodu, ten na starość nigdy nie dostanie Złotego Medalu za Zasługi dla Obronności Kraju – pokiwał z podziwem głową wyraźnie poruszony wojskowy.

ASZdziennik ustalił, że pokornie oddający honory Misiewiczowi żołnierz pełnił m.in. funkcję marszałka i jest postacią owianą legendą, symbolizującą odrodzenie Polski po latach niewoli.

Miłej atmosfery nie zaburzył nawet drobny zgrzyt podczas spotkania. Rzecznik MON chciał zaproponować wojskowemu staż w ministerstwie, ale ten nie potrafił wymienić w chronologicznej kolejności wszystkich jego zasług.

Drobna wpadka szybko poszła jednak w zapomnienie.

Na pożegnanie stacjonujące nieopodal Legiony Polskie ustawiły się nad Misiewiczem w formację obronną, by minister nie ucierpiał od ulewnego deszczu.

I tylko złośliwi mówili później, że nie był to deszcz, a rzęsiste łzy Marszałka.

To jest ASZdziennik, ale wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autorzy: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor, Łukasz Jadaś / @lukaszjadas

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...