PILNE PRAWDZIWE PYTANIA Z REFERENDUM ANDRZEJA DUDY. 8 PEWNIAKÓW, KTÓRE POKAZUJĄ O CO MU CHODZI.

PILNE: Wielka chwila 30-latka. Po miesiącach analiz udało mu się wybrać nowego operatora

123rf.com
Setki godzin na stronach operatorów, drugie tyle na forach użytkowników, dziesiątki zapełnionych danymi flipchartów i tabelek w końcu dały efekt, w który niewiele osób już wierzyło.

– Ożeż w mordę! Ludzie! Chyba wybrałem sobie operatora! – takim może trochę zbyt głośnym okrzykiem zaskoczył dziś kolegów z open space'a Mateusz, ogłaszając koniec wielomiesięcznej kampanii, podczas której zbliżył się do jednej z najważniejszych decyzji w życiu mężczyzny.

A była to jedna z trudniejszych batalii, jakie przyszło mu stoczyć.

– Nie namordowałem się tak mocno chyba od 2008 roku, gdy musiałem wybrać między słuchawkami półotwartymi a otwartymi – opowiada ASZdziennikowi przyszły nowy abonent.

Zaczęło się od kilku dni urlopu w maju 2016 roku, które trzeba było poświęcić na wizyty w salonach operatorów i kioskach w celu zdobycia jak najbogatszej dokumentacji na temat sytuacji na rynku.

– Tydzień zajęło mi samo przygotowanie pierwszego szkicu z rozpisaniem ofert, potem trzeba było oczywiście zdecydować, jaką wagę przyznać poszczególnym elementom abonamentu. Tak minęło mi lato – ujawnia.

Jesień upłynęła z kolei pod znakiem testowania przydatności oferty w 80 typowych sytuacjach życiowych – zmianie pracy, kupnie psa, przejściu partnerki na weganizm czy rozpoczęciu kariery znanego snapchatera.

– Tymczasem pojawił się nowy problem. Nie mogłem się zdecydować, który scenariusz życiowy najbardziej mnie wyraża. Raz potrzebowałem więcej netu, raz mniej, raz multum SMS-ów, raz wcale – mówi Mateusz. – Na rozważanie tej kwestii przeznaczyłem trzy miesiące, kończąc z niczym. Fora internetowe też nie pomagały. Szwagier zamilkł.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, przełom nastąpił w najmniej oczekiwanym momencie.

– Wszedłem na stronę, a mój nowy operator tam po prostu był. Z ofertą obejmującą możliwość zmiany parametrów abonamentu dla wszystkich 80 typowych scenariuszy. Zawsze i w dowolnym momencie. To było jak raj. To było jak mieć słuchawki otwarte i półotwarte w tym samym czasie! – wspomina nie bez radości.


– Dlatego wybrałem Virgin Mobile. Najprawdopodobniej na 100 proc.! – deklaruje.
To jest ASZdziennik dla Virgin Mobile, operatora, który daje takie wszystko, jakie tylko chcesz.
Advertisement
Trwa ładowanie komentarzy...