PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Ostatnie miłe chwile 25-latki pod prysznicem. Zaraz sobie przypomni, że zostawiła ręcznik w pokoju

123rf.com
Zabrała ze sobą olejek arganowy i włączyła "the best of" Stinga na Spotify. Nie pamiętała tylko o jednym.

Już tylko sekundy dzielą 25-letnią Dagmarę T. z łódzkich Bałut od mrożącego krew w żyłach odkrycia – dowiaduje się ASZdziennik.

Młoda kobieta przebywa w kabinie prysznicowej od zaledwie dwóch minut i wciąż nie wie, że jej ulubiony bawełniany ręcznik z wyszytym motywem rodziny uroczych pingwinów leży na komodzie w sypialni, daleko poza zasięgiem wyciągniętej z prysznica ręki.

– Po prostu musi przez to przejść – mówi ASZdziennikowi poproszona o komentarz bliska przyjaciółka Dagmary. – To nie metafora, mam na myśli jej lodowato zimne mieszkanie – uściśla.

Przyjaciółka 25-latki dokładnie opisuje, co czeka Dagmarę w ciągu najbliższych kilku minut.

– Najpierw zaprzeczy i pomyśli, że ręcznik na pewno wisi na wieszaku. Zanim dotrze do niej, że to dzieje się naprawdę, zacznie popełniać pierwsze błędy – podkreśla. – Tu zrzuci gąbkę, tam olejek wymsknie jej się z dłoni, runą misternie ustawione rzędy szamponów i płynów pod prysznic – wylicza.

Na etapie buntu Dagmara będzie łudzić się, że ręcznik wcale nie jest jej potrzebny i że doskonale da sobie radę bez niego. Może minąć nawet minuta, zanim kobieta zorientuje się, że po raz czwarty nakłada na włosy owocową odżywkę, co – jak dowiaduje się ASZdziennik – oznacza wejście w fazę smutku, depresji, i obwiniania się.

– To jednak minie dość szybko i wraz z pierwszymi kroplami zimnej wody nadejdzie faza akceptacji. Wtedy zapadną pierwsze trudne, ale racjonalne decyzje – zapewnia przyjaciółka Dagmary.

Dopiero wtedy kobieta będzie zdolna do opracowania optymalnej trasy z łazienki do sypialni, gdzie będzie czekać na nią wymarzony ręcznik w pingwiny.

Tymczasem jednak na Bałutach panuje spokój i Dagmara wciąż nie jest świadoma zagrożenia.

Nie wie też, że biegnąc po ręcznik nadepnie bosą stopą na klocek Lego, a w drodze powrotnej do łazienki boleśnie uderzy o drzwi dużym palcem u nogi.

To jest ASZdziennik, ale pamiętaj o ręczniku.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...