PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Spotkanie Merkel-Duda odwołane. Niemcy nie chcą spoilerów przed rozmową z Jarosławem Kaczyńskim

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta / 123rf.com
Skoro pod ręką jest oryginał, po co sięgać po zbierający gorsze recenzje remake.

– Angela Merkel wbrew zapowiedziom nie spotka się z Andrzejem Dudą. Pani kanclerz nie chce sobie spoilerować spotkania z Jarosławem Kaczyńskim – dowiaduje się ASZdziennik.

– To pierwsze takie spotkanie od lat. I choć Andrzej Duda świetnie gra prezydenta, słowa Jarosława Kaczyńskiego szefowa chce usłyszeć od Jarosława Kaczyńskiego – słyszymy od niemieckiej delegacji.

Rzeczywiście, oczekiwania są ogromne. Wypuszczane regularnie teasery z Nowogrodzkiej zapowiadają prawdziwy hit. Krytycy spodziewają się odwołań do historii, oskarżeń w sprawie lokalizacji poszczególnych sklepów Rossmann, wstępniaków Tomasza Lisa, a nawet sprzeciwu wobec ewentualnego porodu Anny Lewandowskiej na niemieckiej ziemi.

– Angela Merkel na co dzień ogląda przewidywalne do bólu produkcje europejskie. Tym większą przyjemność sprawi jej odmiana w Warszawie. Mówi się nawet o przedłużeniu pobytu, jeśli Jarosław Kaczyński będzie w formie – mówi nasze źródło.

Co ważne, Niemcy nie zostawią Andrzeja Dudy na lodzie. W ramach rekompensaty prezydent otrzyma podarunek wymagany protokołem dla osób na jego stanowisku.

Mówi się nawet o miesięcznym skipassie.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia (poza dymisją) zostały zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...