PILNE NIEOCZEKIWANY EFEKT PREMIERY GALAXY S8. NA RYNKU POJAWIŁY SIĘ TYSIĄCE S7 UŻYWANYCH TYLKO DO KOŚCIOŁA.

Magia na egzaminie. Pusta kartka przypomniała studentce przyjemności, które wybrała zamiast nauki

123rf.com
Korytarze Instytutu Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wypełniła dziś aura wzruszeń i magia sentymentu.

20-letnia studentka Paulina T. nadała egzaminowi z psychologii społecznej romantycznego kolorytu – dowiaduje się ASZdziennik.

Wpatrując się w konwaliową biel pustej kartki z arkuszem egzaminacyjnym, młoda kobieta ze wzruszeniem przypomniała sobie wszystkie akty prokrastynacji, które powolnym, spacerowym krokiem doprowadziły ją do tego momentu.

– Całkowicie dałam się ponieść magii wspomnień i na chwilę przeniosłam się całym sercem i duszą do czaru minionych dni i nocy... – mówi ASZdziennikowi z łezką w oku.

Paulina wspomina, że chodzi m.in. o obejrzenie całego sezonu "Westworld" ("Generalnie nie przepadam ani za science fiction, ani za westernami"), poukładanie książek na półkach zgodnie z kolorami okładek ("Wcześniej kolejność była nieznośnie alfabetyczna i strasznie mnie to rozpraszało"), oraz pokonanie Malthaela w "Diablo 3" mnichem na 61 levelu ("Wolę platformówki, ale lubię kończyć to, co zaczynam").

– Czysta, jasna przestrzeń między pytaniami o heurystykę reprezentatywności i mechanizmy atrybucji zewnętrznej przeniosły mnie do chwili, gdy kilka dni temu dokładnie wygooglowałam wszystkie składniki ciasteczek z orzechami, które przygotowałam sobie do nauki... – dodaje.

Arkusz egzaminacyjny Paulina nieśmiało przypieczętowała łzą wzruszenia, która spływając po jej śniadym policzku niespiesznie opadła nieopodal jej imienia i nazwiska. Będzie jej cichą przyjaciółką, i jedynym, milczącym, ulotnym dowodem na to, że Paulina w ogóle tam była, a cały semestr zimowy i jej kariera naukowa nie była tylko zwiewnym snem przeplecionym sesjami z Netfliksem.

Jak dowiedział się ASZdziennik, podobne seanse wspomnień planują także inni studenci UAM, a dzięki mediom społecznościowym akcja rozlewa się powoli na cały kraj.

Studenci 24 godziny na dobę śledzą i komentują bloga Pauliny, która na bieżąco informuje swoich fanów o tym, że powinna zacząć się uczyć.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...