PILNE NIEOCZEKIWANY EFEKT PREMIERY GALAXY S8. NA RYNKU POJAWIŁY SIĘ TYSIĄCE S7 UŻYWANYCH TYLKO DO KOŚCIOŁA.

Polski koncert Kings of Leon zagrożony. Rząd domaga się "Marriage On Fire" zamiast "Sex On Fire"

123rf.com
Wartości tradycyjnej polskiej rodziny dołączają do line-upu Orange Warsaw Festival.

Caleb Followill ma zaśpiewać "marriage is on fire" zamiast "sex is on fire", a na czas koncertu Kings of Leon festiwal będzie przeniesiony do Torunia – to warunki, jakie rząd postawił organizatorom tegorocznego Orange Warsaw Festival.

W przeciwnym razie impreza zostanie odwołana, a na jej miejsce odbędzie się retransmisja "Szopki Noworocznej" TVP.

ASZdziennik dotarł do dokumentu, jaki ministerstwo rodziny, pracy i polityki społecznej opracowało wspólnie z ministerstwem zdrowia w ramach konsultacji międzyresortowych.

Z zapisów w projekcie wynika, że w zamian za realizację postanowień Beata Szydło ma wypłacić na backstage'u dwóm braciom Followill po 500 zł.

– Zawsze powtarzaliśmy, że będzie wsparcie dla każdego drugiego i kolejnego Followilla w rodzinie – podkreśla w rozmowie z ASZdziennikiem rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Ministerialny projekt zakłada m.in., że pierwsza zwrotka utworu "Sex On Fire" zacznie się od zdania "współżycie jest godziwe jedynie w małżeństwie". Nad pełnym tekstem piosenki pracuje już Jacek Piekara.

Dodatkowo, wejście zespołu na scenę amfiteatru przy Kościele Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu ma poprzedzić preambuła z odwołaniem do chrześcijańskich korzeni ich ostatniego albumu "WALLS".

– Grają w Polsce tak często, że już dawno powinni się zasymilować – mówi ASZdziennikowi osoba związana z przygotowaniem projektu.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, propozycja ministerstw spotkała się już z mocnym poparciem wielu konserwatywnych środowisk w Polsce. Organizacja Ordo Iuris zagroziła, że w przeciwnym wypadku kupi bilety tylko na dzień z Justice i Imagine Dragons.

Źródła rządowe potwierdzają, że podobne wytyczne mają powstać także dla innych letnich imprez w Polsce. Trwają już rozmowy z grupą Radiohead, by w czasie koncertu na Open'erze Thom Yorke zastąpił tekst piosenki "The National Anthem" słowami Mazurka Dąbrowskiego.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...