Brawura studentki I roku. Połowa miesiąca minęła, a ona zrobiła zakupy bez patrzenia na stan konta

123rf.com
Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło dziś około godziny 11:00 w hipermarkecie Lidl na warszawskim Gocławiu.

Alicja N., 20-letnia studentka Uniwersytetu Warszawskiego, dokonała zakupów spożywczych za kwotę 21 zł - dowiaduje się ASZdziennik.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że młoda kobieta od dwóch tygodni nie sprawdzała stanu swojego konta, a w ostatni weekend pozwoliła sobie na kawę w Starbucksie i własny egzemplarz "Wprowadzenia do socjologii" Barbary Szackiej.

– Miałam tremę, ale klucz to pewność siebie – mówi Alicja nadal drżąc i ocierając z czoła strużki potu. – Stresuję się zawsze, ale tylko w kolejce przed kasą. Kiedy wyciągam kartę, wszystko mija i liczy się tylko tu i teraz.

Znajomi Alicji potwierdzają, że dziewczyna znajduje się niebezpiecznie blisko czarnego punktu między jednym a drugim przelewem od rodziców.

– Wszystkie znamy to uczucie, ale bez codziennego zastrzyku adrenaliny przy kasie nie wyobrażamy sobie życia – potwierdzają ASZdziennikowi koleżanki Alicji.

Trochę teatr, trochę baśniowe show, a trochę emocjonalny rollercoaster – mówi ASZdziennikowi zapytana, do czego mogłaby porównać emocje związane z płaceniem za podstawowe produkty spożywcze z kieszeni studentki.

Kasjerka podkreśla z kolei grację i wdzięk, z jakim dziewczyna wyciągnęła z portfela kartę i uiściła należność za pieczywo, ser żółty, płatki fitness i trochę wędliny.

– Miała zamknięte oczy, ale każdy jej ruch był pewny i wyćwiczony – wspomina z podziwem.

Zaraz po zajściu, z Alicją skontaktował się przedstawiciel telewizji TVN z zaproszeniem do udziału w kolejnej edycji programu "Mam Talent".

Jak dowiaduje się ASZdziennik, nasza bohaterka zastąpi studenta, którego widziano ponoć pod koniec miesiąca na zakupach w Piotrze i Pawle.

Po sprawdzeniu okazał się niestety typową miejską legendą.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...