TVP Z ASZDZIENNIKA DO PROWADZĄCEGO WIADOMOŚCI TVP. TAK PRZEWIDZIELIŚMY WYTŁUMACZENIE ZŁEGO DLA PIS SONDAŻU.

Dramat wypalonego związku. Rozstaliby się, ale do końca roku mają wspólne konto na Netfliksie

123fr.com
Skończyło się wzajemne zaufanie i szacunek, ale nie abonament na Netfliksa.

A miało być tak pięknie! Anna (26 l.) i Krzysztof (28 l.) byli na dobrej drodze do wyczekiwanego rozstania. Nie przewidzieli jednak, że istnieją fundamenty związku silniejsze niż miłość, wierność i uczciwość.

– Kończyłam pakować jego rzeczy, gdy coś mnie tknęło i dobrze, bo okazało się, nasze wspólne konto Netflix jest ważne do grudnia 2017 – mówi ASZdziennikowi Anna.

– Uczucie minęło, a może nigdy go nie było – potwierdza Krzysztof. – Nie możemy jednak pozwolić, by takie drobiazgi zniszczyły coś, co konsekwentnie budowaliśmy wspólnie od roku – mówi przewijając listę seriali rekomendowanych na podstawie 5 gwiazdek dla "The Stranger Things".

Nie kryjąc wzajemnej odrazy i kiełkującej od co najmniej roku nienawiści oboje zgodnie przyznają, że zastąpienie rozmów i czułości binge-watchingiem to najlepsze, co spotkało ich w ciągu 4 lat znajomości.

– Chcemy udowodnić, że to recepta także dla innych par w związkach bez przyszłości – podkreślają.

Jak dowiedział się ASZdziennik, w dwustronnym porozumieniu o rozstaniu znalazła się także klauzula dopuszczająca dalsze utrzymanie oziębłych relacji w przypadku kontynuacji "Orange is The New Black" lub drugiego sezonu "The OA".

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia są prawdopodobnie zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...