PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Chyba nikt tego nie zauważył, ale w Szopce TVP był też żart z Jarosława Kaczyńskiego #WTFmoments

Fot. TVP
Jeśli nowy rok będzie taki, jak zakończenie starego, TVP czeka zagłada przez szopkę Marcina Wolskiego, która w rymy (kto w 2017 roku robi żartobliwe rymy?!?!) ubrała dobrozmianową propagandową żenadę.

Zanim przedstawimy wybór największych "WTF moments" tej produkcji zaczniemy od czegoś zaskakującego. Od żartu z Jarosława Kaczyńskiego.

Cała szopka ma jeden cel: pokazać, że opozycja to warchoły, a dobra zmiana to siła przewodnia narodu mimo kilku wad, które Wolski i spółka "zgrabnie" rozbrajają. Jak chociażby tę o sterowaniu rządem z tylnego siedzenia.

Tak doszliśmy do jedynego żartu z władzy, jak w 52 minutach udało się TVP umieścić. Ostrzegamy: żart jest dość nieśmieszny:) Ale jest.
Trochę suche? W takim razie nie widzieliście tego. Oto największe WTF moments szopki, która dzielnie wypełniła lukę po Studio Yayo. Uwaga: żaden cytaty i wydarzenia nie zostały zmyślone.

Bujna małżonka Bronka

O, patrzcie! Nie dość że z nadwagą, to i goła! TVP bardzo mocno pracuje na nasz abonament. Aż chce się płacić. Geniusze z TVP nie biorą jeńców w realizacji misji publicznej. PS. Wolski mówi otwartym tekstem, że w WSI jest lojalka Bronisława Komorowskiego. Słitaśnie.

Wojskowy atakuje wyborcę Platformy

Nie wiemy, czy to przedstawienie nowej polityki 2017, ale mamy w szopce scenę, kiedy przedstawiciel Narodu w mundurze gwałtownie odpycha symbolizującego stary porządek woźnego. Ksiądz Jerzy Zelnik nie reaguje.

Blowin' in the Trump

Kojarzycie piosenkę noblisty "Blowin' in the wind"? To teraz weźcie jej melodię, przypomnijcie sobie polskie przekład "Odpowie ci wiatr" i za wiatr podstawcie Trumpa. Tak powstanie refren, który wybrzmiał w Szopce. PS. Śpiewał Andrzej Rosiewicz. Piszący te słowa wysłuchanie tego wykonania użył jako argumentu we wniosku rentowym. I rentę otrzymał.

Wazelina level Wolski

Gdy już Szopka rozprawiła się z ubecką, złodziejską opozycją, przyszła pora na wazelinę. Poczynając od Andrzeja Dudy.

Jeszcze Duda:)

Feministki vs. Beata

Wśród wrogów nie mogło też zabraknąć złych kobiet. Zaoranych rymem przez Beatę Szydło.

Niezawodny Zelnik

Wszystko jednak pozamiatał refren Macierewicza

To nie jest ASZdziennik. To wszystko TVP.
Trwa ładowanie komentarzy...