PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Nowość na Facebooku. W wydarzeniach pojawiła się opcja "przyjdę jak nie będzie lepszej imprezy"

Wielu prowadzących bogate życie towarzyskie użytkowników skarżyło się na brak opcji pośredniej między "wezmę udział" i "nie wezmę udziału". Na szczęście Facebook rozwiązał wreszcie ten problem.

– W możliwych odpowiedziach na wydarzenia na Facebooku pojawiła się opcja "przyjdę, jak nie będzie lepszej imprezy" – donoszą blogi technologiczne.

Tym samym rozwiązany zostaje jeden z największych problemów Facebooka. Jak wynika z ostatnich badań, aż 40 proc. użytkowników klika opcję "wezmę udział", a potem ku zgryzocie gospodarzy nie pojawia się na imprezach.

Tymczasem to, jak sądzono, nie brak wychowania, a brak odpowiednich form ekspresji.

– Myślicie, że nam łatwo? Że da się opisać weekendowe plany tylko za pomocą "wezmę udział", "zainteresowany" i "nie wezmę udziału"? To tak opisać tęczę tylko za pomocą czerni i bieli – opowiada imprezowicz, który w ostatni weekend w ostatniej chwili musiał wybierać między trzema imprezami.
Zadowoleni są też organizatorzy imprez.

– Nie zna życia, kto nigdy nie świecił oczami za niby zdeklarowanych gości przed tymi dwiema osobami, co przyszły na czas. Teraz chociaż będzie znany powód – mówi nam organizator wieczorku filmowego, na który nie przyszło 15 osób.

"Czwarta opcja" jak się o niej mówi, jeszcze nie jest dostępna dla wszystkich w Polsce, ale można się do testów zapisać pod tym adresem.

I wygrać iWatcha:)

To jest ASZdziennik dla Konkursu 3 Party Challenge, gdzie każdy wybór jest dobry.
Trwa ładowanie komentarzy...