Piękny gest menedżerów z Mordoru. Przyszli na Marynarską czelendżować wodę, żeby już odpłynęła

Fot. 123rf.com / Twitter
To właśnie podczas kryzysów najwyraźniej ujawnia się siła lokalnej społeczności. Tak właśnie stało się w Mordorze na Domaniewskiej sparaliżowanym przez awarię kanalizacji, która wybiła wodę na kluczowej arterii dzielnicy.

– Najlepsi menedżerowie Mordoru ramię w ramię ze strażakami walczą z wodą, czelendżując ciecz, żeby już sobie popłynęła – dowiaduje się ASZdziennik.

Na miejscu są czołowi przedstawiciele największych światowych korporacji, demonstrując swoje najbardziej skuteczne triki.

– Opisz w pięciu zdaniach swoją największą porażkę odnosząc ją do wybranych elementów biografii Steve'a Jobsa. Jeśli tego nie potrafisz, nie ma tu dla ciebie miejsca – zaczął dyrektor jednego z koncernów medialnych.

– A gdybyś była rzeką, to do którego morza byś spływała? Po udzieleniu odpowiedzi wyobraź sobie, że to robisz – dodawał szef ubezpieczeń na Europę Środkową.

– Rusz się, k...a!!! – próbowała z kolei CEO sieci sal fitness.

Niestety te zabiegi na razie niewiele dały, a w niektórych miejscach wody wręcz przybyło.

W związku z tym, jak wynika z naszych informacji, menedżerowie zdanie uporania się z wodą zamierzają delegować na podwładnych licząc, że jak zwykle utopią sprawę z morzu prezentacji.

A potem wodę obejmie outsourcing do help desku w Indiach.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały prawdopodobnie zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...