Fronda radzi: Jak wytłumaczyć 6-latkowi, że pokemon to demon i że trzeba go spalić [DZIAŁA!]

Fot. 123rf.com / pngmart.com
Pokemon to demon. Nawet się rymuje. Ale to nie zabawa. To sidła demonów, które new-age'owski świat zarzuca na Dzieci Boże. Dlatego musimy coś robić. Od dziś wiemy, co konkretnie.

W serwisie Fronda.pl, którego okres, gdy rządził nim Tomasz Terlikowski jawi się jako czas ciszy i spokoju, ukazał się tekst "Pokemon to po prostu demon". Który obfituje w tak ważne cytaty, że postanowiliśmy nadać im odpowiednią formę graficzną i ułożyć w poradnik "Jak wytłumaczyć 6-latkowi, że pokemon to demon i że trzeba go spalić".

Krok 1: Z kim walczymy?

Zanim zaczniemy urabiać mały umysł należy sobie powiedzieć z czym mamy do czynienia. Albo z KIM.

Krok 2: Poznaj swojego wroga

Poznaj swojego wroga jak najlepiej. Wygrzeb największe jego sekrety. Najlepiej z internetu, bo jak coś tam jest napisane, to na pewno prawda. Ta wiedza będzie tarczą, gdy Pikachu zacznie mówić za pośrednictwem Twojego dziecka.

Krok 3: Podstawowe pytanie

Nie możesz się zawahać. Barany idące na duchową rzeź pozwalają swoim dzieciom na piórniki z Pigeonem, ale ty nie możesz się cofnąć. Droga przed tobą wyboista i zdradliwa, ale nie zlękniesz się, bo wiadomo KTO kroczy wraz z tobą.

Krok 4: Rozmawiaj z dziećmi jak z dorosłymi

Wielu rodziców popełnia błąd tzw. "upupiania", czyli traktowania dzieci jak przytępe wersje samych siebie. Tymczasem warto zdać się na prawdę. Tylko ona nas wyzwoli.

Krok 5: Bądź sprytny

Prawda prawdą, ale dzieciakom dobrze też wejść na ambicję.

Krok 6: Twój argument z kroku 5 jest tak dobry, że możesz go powtórzyć w innej wersji

No naprawdę, nieźle im pojechałeś w kroku 5. Może popełniasz tu trochę mały grzeszek pychy napawając się swoim geniuszem, ale to wszystko dla większego dobra.

Krok 7: Napawaj się zwycięstwem

Dokonałeś tego. Zmusiłeś 6-latka do zniszczenia jego ulubionych zabawek. Kiedy przyjdzie czas na palenie plakatów Ariany Grande, dzieciak sam poprosi cię o benzynę.

Wszystkie cytaty pochodzą z Fronda.pl. My je tylko wybraliśmy i opatrzyliśmy komentarzem.(r)
Trwa ładowanie komentarzy...