PILNE: Ewakuacja na Placu Zbawiciela. W jednym z lokali padła krytyczna opinia o Stranger Things

Fot. mat. promocyjne
Sanepid, straż pożarna i służby medyczne robią, co mogą, żeby uratować hipsterskość Zbawiksa.

– Główny Inspektor Sanitarny zarządził ewakuację Placu Zbawiciela po tym, jak w jednym z lokali padła krytyczna uwaga o serialu "Stranger Things" – dowiaduje się ASZdziennik.

Pierwsze doniesienie o potencjalnym skażeniu dotarło do centrum zarządzania kryzysowego przed godziną 19, kiedy służby odebrały pierwszego snapa od wstrząśniętego świadka.

– Powiedziała [głos się łamie], że [niewyraźne] to całe Stanger Things. A potem wróciła do [niewyraźne] z hummusem jak gdyby nigdy nic – brzmiał komunikat.

Pierwsi na miejscu byli strażacy, którzy z marszu udzielili pomocy psychologicznej dwustu najciężej poszkodowanym i skierowali uciekający tłum do strefy kwarantanny. Niedługo potem do skażonego lokalu wszedł Sanepid.
Niestety mimo szybkiej interwencji, miejsca nie udało się uratować i do czasu generalnego remontu nie będzie już hipsterski.

A najgorsze, sprawczyni całego zamieszania udało się zmylić kordon straży obywatelskiej i według niektórych świadków udała się oglądać seriale, które mają na Metacritic.com wyższe oceny niż 76/100.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty został zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...